Një partnere perfekte si Georgina, ja çfarë bën ajo sa herë që Ronaldo ka ndeshje

Share

Ronaldo është futbollisti më i paguar dhe i famshëm aktualisht në botë. Por as partnerja e tij nuk mbetet pas, pasi edhe Georgina është një nga bukuroshet më të ndjekura në rrjete sociale.

136672778 5626095191052552 2591908636957691479 o 1

E komentuar shpesh për format e saj fizike, Georgina merr gjithmonë vëmendjen e mediave. Por, e dini se çfarë bën ajo në çdo ndeshje të Ronaldos? Partnerja e futbollistit, paraqitet në stadium gjithmonë me të njejtën fanellë që ka edhe Ronaldo në ndeshjen përkatëse. Ndoshta mund të duket një gjest i vogël, por në këtë mënyrë Georgina tregon suportin e saj ndaj partnerit.


Share

Komente