Një tjetër aksident në Shkodër, makina përplas këmbësoren, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Share

Ndërkohë një tjetër aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Shkodrës ku një automjet ka përplasur një këmbësore dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Kalimtarja e cila mbeti e plagosur u dërgua menjëherë në spital ku ndodhet në gjendje të rëndë për jetën.

Policia ka identifikuar drejtuesin e mjetit dhe po punon për ndalimin e tij.


Share

Komente