October 19, 2021

“Njëherë vota pastaj dasma”, me fustan të bardhë nusja voton në Kavajë

Shpërndaje lajmin

Në Shqipëri sot po mbahen zgjedhjet parlamentare.

Të votosh me fustanin e bardhë është vërtet një emocion. Një çift në Kavajë ka vendosur që para se të shkojë në dasmë të votojë, raporton oranews.tv.

Në fakt kjo është një ditë e rëndësishme për shqiptarët dhe për të ardhmen e tyre.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *