Njera kepuce e bardhe tjetra e zeze/ Luana Vjollca shkon ne emision me taka te ndryshme

Share

Moderatorja Luana Vjollca ka ardhur ne ekran me emisionin e saj shume te ndjekur ‘Shiko kush Luan’ si cdo te shtune.
Ky eshte nje program shume i pelqyer pasi i dhuron publikut cdo fundjave argetim e te qeshura. Moderatorja i ka mahnitur gjithmone fansat e saj me daljen ne ekran.

Ajo eshte shume e komentuar ne mediat sociale dhe ndiqet nga nje numer i madh fansash. Perpos gjithe angazhimeve qe ka, ajo perseri i mban cdo ditet rrjetet e saj sociale te perditesuara me foto te shumta.

Se fundmi ajo ka publikar disa foto ne llogarine e saj ne ‘Instagram’’ teksa shfaqet e veshur me ngjyrat te bardhe dhe te zeze. Nje detaj tjeter shume i vecante ne veshjen e moderatores jane ngjyrat e ndryshme te takava, nje e bardhe e nje e zeze.

Si zakonisht, fansat nuk i kane kursyer komplimentet pozitive per te.

Mund te themi se Luana ne cdo dalje te saj shfaqet gjithmone e kuruar deri ne detaje.

126490183 712403259701626 1422269085891204059 n
127008933 310848329918187 9012394053147804573 n
126985351 208516424180117 3937823218089001643 n
127135905 600788127304934 3753093319109419556 n
126844774 1747672975401388 8826446401124839622 n

Share

Komente