Njihuni me italianen Megan Fox, të dashurën e Dushan Vlahovic

0
Shpërndaje lajmin

Vajza e yllit të Juventusit, Dusan Vlahovic, Carolina Stramare quhet italianja Megan Fox.
Bukuroshja krenohet me mbi gjysmë milioni ndjekës në rrjetet sociale dhe postimet e saj të fundit kanë mbledhur mbi 20 mijë pëlqime dhe mijëra komente.
24-vjeçarja Carolina është fituesja e titullit të konkursit të bukurisë Miss Italia 2019. Ajo fitoi kurorën më 6 shtator 2019.
Italiani është në lidhje me futbollistin serb që nga viti 2020. /G.D /

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *