November 29, 2021

Nuk është Klodi, Zaimina publikon papritur “tjetrin”: Unë dhe i dashuri im (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Pak ditë më parë Zaimina Vasjari ndau me ndjekësit lajmin e ëmbël se është në pritjhe të fëmijës së saj të dytë, pas vajzës 3 vjeçare që ka me bizesmenin Klodian Asllani.

Këngëtarja ndau disa foto me barkun e rrumbullakosur ku nuk ngurojë të shpreh lumturinë e pritjes së fëmijës së dytë, por ajo u kujdes të mos zbulonte detaje të tjera si gjinia apo sa muajshe është.

Por Zaimina ka publikuar një foto një ditë më parë në InstaStory dhe e gjeni dot kush është i dashuri i saj?

Makina luksoze, Range Rover.

“Unë dhe i dashuri im”, shkruan Zaimina duke e shoqëruar me një zemër./ /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *