Nuk kanë fund tragjeditë këtë të premte, Range Rover bie në humnerë, një person humb jetën

0
Shpërndaje lajmin

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte, pak para mesnatës. Një makinë tip range Rover, në të cilën ndodheshin një 33-vjeçar i identifikuar si D.Ç dhe një person tjetër, ka rënë në humnerë pranë fshatit Fortuz në Tiranë.
Si pasojë e aksidentit ka ndërruar jetë personi tjetër që ndodhej në mjet, ndërs D.Ç është dëmtuar rëndë dhe është dërguar menjëherë për ndihmë në spital.
Njoftimi:
Më datë 21.07.2023, në fshatin Fortuzaj, ka rënë në humnerë një mjet tip “Range Rover” në të cilin ndodheshin shtetasi D. Ç., 33 vjeç, dhe një shtetas tjetër ende i paidentifikuar.
Si pasojë shtetasi D. Ç., 33 vjeç, është dëmtuar dhe ndodhet në spital, ndërsa shtetasi tjetër ka humbur jetën. 
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *