January 12, 2022

Nuk mungon flamuri shqiptar, i gjithë stadiumi ngrihet në këmbë për Armando Brojën (Pamje)

Shpërndaje lajmin

fantastike kundër Brentford, teksa suImuesi shënoi golin e tretë për Sauthemptonin në sfidën që ekipi i tij fitoi me rezultatin 4-1. Për fatin e keq, shqiptari u desh të dilte nga loja prej një dëmtimi.

20 vjeçari u detyrua të zëvendësohej në minutën e 78’, ndërsa nuk munguat ovacionet në stadium, ku kishte dhe tifozë shqiptarë që ishin të pranishëm dhe shpalosën flamurin kuqezi. Broja ka fituar zemrat e tifozëve anglezë të Sauthamptonit dhe e duan gjithnjë e më shumë. VIDEO KETU


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *