Nuk ndalet kryeministri Rama, publikon pamjet nga projekti strategjik për vendin tonë (VIDEO)

Share

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një video nga puna në kantierin ku po ndërtohet aeroporti i Kukësit.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’, kreu i qeverisë thekson se puna për ndërtimin e aeroportit vazhdon.

“MIRËMËNGJES

dhe me punën që vazhdon për përfundimin e Aeroportit të Ri Ndërkombëtar në Kukës, ju uroj një ditë të mbarë”, – shkruan Rama, ndërsa e shoqëron videon me muzikë popullore.

VIDEO:


Share

Komente