September 20, 2021

Numërohen 4 kutitë e para në Roskovec, PS forcon pozitat

Shpërndaje lajmin

Ka filluar procesi i numërimit të votave në Roskovec, ku janë numëruar 4 kutitë e para.

Deri më tani, nga kutitë e numëruara, PS ka marrë 860 vota, PD 606 vota dhe LSI 74 vota./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *