‘Nxitim për t’u ulur me Ramën’, Salianji: Deputetët e PD po keqpërdoren

Shpërndaje lajmin

Deputeti i Partisë Demokratike e cilësoi nul mbledhjen e kryesisë së PD nga Enkelejd Alibeaj ndërsa theksoi se nga grupi tjetër i PD nuk po bëhet asnjë përpjekje për bashkim lidhur me çështjen e presidentit.
Salianji tha se ka një nxitim për t’u ulur me Ramën dhe refuzim për të folur me njëri-tjetrin me qëllim bashkimin.
Deputeti i PD tha se përgjegjës për këtë përcarje janë njerëz që dorëhiqen dhe nuk pranojnë të heqin dorë, duke nënkuptuar ish-kryetarin Lulzim Basha.
 
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *