“Ohh çfarë ka bërë Zaimi sot”, te Vllaznia “tallen” me barazimin e Partizanit

Share

Partizani nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 ndaj Apolonisë, vendit të fundit në klasifikim. Të kuqtë pësuan një gol në mintuën e 95-të nga Zaimi që ktheu në gol penalltinë e fituar nga fierakët.

Një barazimi i tillë i shkon përshtat Vllaznisë që mban distancën me 9 pikë nga ndjekësit e saj pas fitores që morën ndaj Teutës. Në Shkodër janë “tallur” me barazimin e Partizanit dhe është Sekretari i Përgjithshëm i klubit shkodran, Blendi Dibra që me një postim në rrjetet sociale ka thumbuar të kuqtë.

“Ohhhh çfarë ka bërë Zaimi sot, gol dhe +9”, duke iu referuar golit të shënuar nga lojtari i Apolonisë në minutat e fundit ndaj Partizanit.

blendi


Share

Komente