Operacion anti-drogë në Tiranë, Krujë, Fushë Krujë e Durrës, ekzekutohen 15 urdhër arreste

0
Shpërndaje lajmin

Policia e Shtetit ka njisur një operacion anti-drogë me urdhër të Prokurorisë së Posaçme në disa qytete të vendit.
Bëhet me dije se deri tani janë ekzekutuar të paktën 15 urdhër-arreste për prodhim dhe kultivim të bimëv narkotike në disa zona periferike të Tiranës, Fushë-Krujë, Krujë dhe Durrës.
Operacioni është ende në vijim, teksa priten detaje të tjera si nga SPAK, ashtu edhe nga policia.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *