Opozita kërkon hetim për lidhjet e Ramës me ish-drejtorin e FBI-së nën akuzë

Shpërndaje lajmin

Përfaqësues të opozitës kërkuan të martën hetime në Shqipëri për përfshirjen e kryeministrit Edi Rama në komunikimet me një ish-zyrtar të lartë të FBI-së, i cili po hetohet në SHBA nën akuzën se ka përfituar shuma të mëdha parash nga një oligark rus dhe nga një shqiptar, si dhe ka përfituar udhëtime me shpenzime të […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *