September 25, 2021

Orinda Huta ndan fotot emocionuese nga takimi i parë me Atarën

Shpërndaje lajmin

Orinda Huta ka ndarë së fundmi disa fotografi nga ardhja në jetë e vajzës së saj. Moderatorja dhe Turjan Hysko u bënë prindër pak ditë më parë dhe gjatë kësaj kohe, nuk i kanë kursyer fotot e ëmbla me Atarën.

Në foto, Orinda shfaqet duke qarë pas lindjes së vajzës, ndërsa në një tjetër, ajo dhe Turi shihen me sytë e mbushur me lot nga gëzimi teksa përqafojnë njëri-tjetrin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

“Ishte një pritje e ëmbël e bekuar!”, shkruan Orinda ndërsa ka shprehur falenderimet për stafin mjekësor në maternitetin Koco Gliozheni. /abcnews.al


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *