Osmani dhe Konjufca, takim me kongresmenin amerikan, Torres

Shpërndaje lajmin

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca, pret sot në takim kongresmenin amerikan, Ritchie Torres.
Ndërkohë, kryekuvendari sot do të nënshkruajë edhe Memorandum Mirëkuptimi me organizatën Vatra.
Edhe presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, do të takohet sot me kongresmenin amerikan, Ritchie Torres, i cili po qëndron në Kosovë. Osmani do ta presë në takim kongresmenin amerikan në orën 12:00.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *