January 18, 2022

Pa filtra fare! Beatrix Ramosaj tregon pjesën intime të trupit që e ka bërë operacion (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Nëse shumë vajza të njohura të ekranit e kanë kompleks të tregojnë për operacionet plastike që kanë bërë, Beatrix Ramosaj është krejt e kundërta. Këngëtarja ka folur hapur për ndërhyrjet që ka bërë dhe në një bisedë me banorët e tjrë ka treguar se ka bërë operacion për të zmadhuar gjoksin.

Teksa djemtë diskutonin se si i pëlqejnë vajzat natyrale, Graniti ka pyetur nëse janë pro silikonit dhe Beatrix ka treguar për operacionin e saj.

 

Pjesë nga biseda:

Graniti: A jeni pro silikonit?

Beatrix: Unë bëra gjoksin dhe i thashë mamit,isha më e vogël para pesë vjetëve, i thashë mamit: O mam, kur të më pyesin nëpër intervista, t’i them që s’e kam bërë?

“Ti loçkë, duken prej avionit”, tha.

Graniti: Nëse duket mirë pse jo?!

Sarah: O Trixa sa vite ke që e ke bërë gjoksin?

Beatrix: 5 vjet.

Sarah: E paske bërë goxha e vogël, që kur ke qenë 22.

Ndërkohë, ajo ka treguar gjithashtu se ka pasur probleme ditët e para pasi e ka bërë operacionin, ndërsa Sarah e ka komplimentuar dhe i ka thënë se po i mbushet mendja edhe asaj që ta bëjë ndërhyrjen.

Kujtojmë që Beatrix Ramosaj hyri disa javë më parë në shtëpi, ndërsa ditët e fundit është vënë re një pëlqim i Kledit ndaj saj. Edhe pse ky i fundit ka një lidhje jashtë shtëpisë, ai ka shprehur dëshirën për ta njohur më shumë Beatriksën.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *