Ndreu: Na u mohua një penallti e pastër

Ramadan Ndreu h shpreh i lumtur për rezultatin e marrë në trasnfertë ndaj Vllaznisë ku fituan…

Nesër fillojnë negociatat Turqi-Greqi, delegacionet vendosen të takohen në Stamboll

Turqia dhe Greqia nesër ulen në takimin e parë të negociatave në Stamboll. Dy delegacionet të…

Ozil me letër të hapur emocionale për tifozët e Arsenalit, pasi iu bashkua Fenerbahces

Mesut Ozil ka thënë se do të jetë topçi përjetë, në një letër të hapur drejtuar…

Kastrioti i bën bllokadë kryesuesve të Vllaznisë, krutanët i marrin barazimin në “Loro Boriçi”

Është mbyllur në barazim pa gola sfida mes Vllaznisë dhe Kastriotit e zhvilluar në “Loro Boriçi”…

Italia do të ndërmarrë veprime ligjore për vonesat e vaksinave COVID

Italia do të ndërmarrë veprime ligjore kundër Pfizer dhe AstraZeneca rreth vonesave në shpërndarjen e vaksinave…

La Liga, Barca pa Messin vuan por arrin fitoren

Barcelona pa yllin e saj Leo Messi bën mjaftueshëm për të fituar ndeshjen 0-2 me modestët…