January 28, 2022

Pak minuta para derbit, albeu jus jell atmosferën brënda stadiumit (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Sfida e shumëpritur do të startojë pas disa minutash.

Derbi kryeqytetas ka ndezur rrugët e Tiranës dhe tashme një pjesë e tifozerisë ndodhet në stadium duke “çelur” atmosferën.

Të shohim nëse kjo sfidë do të ndahet në barazim ose me një fitore nga ndonjëri prej dy ekipeve/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published.