Pamje spektakolare, qielli dhe uji i liqenit të Pogradecit ngjyrosen me të kuqe (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Një perëndim i magjishëm është parë mbrëmjen e sotme nga qytetarët në Pogradec.

Sikurse mund të shihet edhe në video, qielli mori nuanca të ndryshme deri në të kuqërremta, ngjyra e të cilit u pasqyrua në mënyrë të mrekullueshme edhe në ujërat e liqenit, duke i dhuruar banorëve atje disa minuta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bashkia Pogradec Faqja Zyrtare (@bashkiapogradec)


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *