October 21, 2021

(PAMJET) Ky është kamioni me heroinë, e zbuloi skaneri, momenti i arrestimit të shoferit

Shpërndaje lajmin

“ABC” ka siguruar pamjet e momentit kur kontrollohet kamioni në Durrës, brenda të cilit u zbulua dhe u sekuestruan 17 kg heroinë, ndërsa shoferi u prangos.

Lajmi në përditësim…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *