January 11, 2022

Panik dhe britma/ Shikoni reagimin e banorëve të BBV në momentet e tërmetit të djeshëm (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Një tërmet me magnitudë 5.6 i shkallës Riheter shkundi dje Ballkanin

Lëkundjet e tërmetit u ndjenë fort edhe në Shqipëri

Shikoni reagimet e banorëve të panikosur në shtëpinë e “Big Brother VIP”/ Shqipëria Ime

Panik dhe britma/ Shikoni reagimin e banorëve të BBV në momentet e tërmetit të djeshëm (VIDEO)Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *