January 28, 2022

Paralajmëroi protestë kombëtare, Berisha tregon orën dhe ditën

Shpërndaje lajmin

Ish kryeministri Berisha ka paralajmëruar protestë ditën e hënë kundër “Open Balkan”.

Berisha u shpreh nga qendra e votimit, ku po votonte për të shkarkuar Bashën në referendumin e thirrur prej tij, se protesta do të mbahet në orën 16:00 kundër nismës së projektuar nga treshja Rama-Vuçiç-Zaev.

“Do të kenë të njëjtin fund, të hënën në orën 4 të gjithë demokratët në protestën e madhe në mbrojtjen e interest kombëtar”, u shpreh Berisha./ /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published.