Parashikimi i motit për datën 21 mars 2023

0
Shpërndaje lajmin

Ditën e martë parashikohet një kthesë e motit, edhe pse zyrtarisht fillon pranvera.
Priten vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.
Gjithashtu për këtë ditë pritet një rënie e ndjeshme e temperaturave në vlerat e mesditës.
Megjithatë temperaturat e mesditës do të rriten përsëri në ditët në vijim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *