December 3, 2021

Parashikimi i motit për ditën e martë, 23 Nëntor 2021

Shpërndaje lajmin

Nesër (e martë, dt.23) priten reshje të dobëta në të gjithë qarqet, deri lokalisht mesatare në qarqet Shkodër, Korçë, Vlorë dhe Gjirokastër.

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.23) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: në bregdet: 14 / 18 °C

në vendet e ulëta: 10 / 15 °C

në vendet malore: 6 / 10 °C

Era

Nesër (e martë, dt.23) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare./h.ll/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *