November 29, 2021

Parashikimi i motit për ditën e premte, 12 Nëntor 2021

Shpërndaje lajmin

Për ditën e nesërme vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave ajrore të qëndrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i lindjes me shpejtësi mesatare 2-8m/sek.  Valëzimi në dete i forcës 1 deri 2 ballë.

Temperaturat parashikohen me rritje në vlerat e mesditës:

në zona malore 2 deri 15 °C

në zona e ulëta 6 deri 20°C

në zona bregdetare 8 deri 19 °C


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *