January 24, 2022

Parashikimi i motit për ditën e shtunë (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Përshëndetje nga SH.M.U!

Dita e shtunë pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndreueshme.

Moti prashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira të cilat do të jenë më të përqëndruara në zonat malore të vendit. Në Alpe dhe lokalisht në verilindje e lindje të vendit vranësirat hera-herës do të pasohen nga reshje bore me intensitet të ulët. / /

Mund të jetë një imazh i harta, qiell dhe teksti


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *