Pas akuzave të Fatjonit, Melisa shpërthen në lot: Turp të kesh(VIDEO)

Share

Melisa është përlotur teksa foli lidhur me përjtimet e së ëmës pas akuzave të Fatjonit.

Fatjon Kuqari dhe Melisa Lleshi kanë prishur raportet javët e fundit, shkruan lajmi.net.

Madje, ishte Fatjoni ai i cili hodhi dyshime se Melisa ka kryer marrëdhënie seksuale me një prej konkurrentëve, por nuk dha detaje.

Së fundi, Melisa iu drejtua Fatjonit duke i thënë se nuk i intereson për çfarë flet, ngase asnjë gjë nuk është e vërtetë.

“Unë jam shumë e qetë dhe nuk më plas fare se çfarë mund të shpif ti. Në momentin që ke një foto në shtrat me një tjetër, je i hapur që ta sjellësh”, deklaroi ajo.

Por, u përlot kur tregoi se si e përjetoi e ëma e saj, “Në momentin që mua më merr mami im me dyshime për **** tënde, turp të kesh”.

Në anën tjetër, Fatjoni dukej shumë i qetë duke e dëgjuar dhe i tha “Asnjë lloj dyshim s’është, është e vërtetë çdo gjë”.


Share

Komente