Pas denoncimit, kryeministri Rama nxjerr blof ish-deputetin e PD, i publikon dokumentin: Hienat nuk do të na ndalin dot (VIDEO)

Share

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me denoncimin e ish deputetit Edmond Spaho. Ish deputeti demokrat ka denoncuar se një qytetar nga Kolonja është lënë në mëshirë të fatit pas dëmeve të tërmetit. Rama publikon dokumentin që vërteton që qytetari është trajtuar me bonus qiraje pa afat.

“Hienat nuk do të na ndalin dot dhe as do ta çorodisin dot Popullin, Shqipëria ka Zot!”, – shkruan Rama.

VIDEO:


Share

Komente