Pas grabitjes në Myslym Shyri, “Robin Hudi” guxon sërish: Tentoi të vjedhë një tjetër dyqan celularësh! Detaje

0
Shpërndaje lajmin

I riu i cili grabiti me rmë mbrëmjen e kaluar një kompani celularësh në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë, ku mori 300 mijë lekë të vjetra,ka tentuar të grabisë njëtjetër biznes në Tiranë mbrëmjen e sotme.
Burimet bëjnë me dije se i riu ka qenë sërish i veshu me të njëjtën bluzë me ngjyrë të kuqe, me kapele dhe me syze.
Ai ka tentuar të grabisë një tjetër biznes celularësh në zonën e Kombinatit, por esa duket këtë herë nuk ia ka arritur qëllimit.
Autori nuk është kapur ende nga policia.
/AlbEu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *