Pas ndarjes nga bashkëshortja, S4MM publikon këngën e re që flet për tradhëtinë

Share

Pak ditë më parë, qarkulloi me shpejtësi lajmi se S4MM i ka dhënë fund martesës me partneren e tij, Filis Ismaili. Dyshimet lindën pasi nuk e ndiqnin më njëri-tjetrin në rrjete sociale, pasuar më pas me fshirjen e fotove të dasmës nga profilet përkatëse. Megjithëse motivet e ndarjes nuk janë bërë të ditura, u spekulua se shkak është bërë tradhtia.

Reperi bëri një status në Instagram ku shkruante “Tradhtare”, dhe kaq mjaftoi që të fansat të mendonin se i drejtohet ish partneres. Por më pas reperi sqaroi se bëhet fjalë për titullin e këngës më të re. Ndërkohë, ditën e sotme ai ka publikuar dhe këngën por a është një dedikim për ish-partneren? ”


Share

Komente