October 17, 2021

Pas ndeshjes së jashtëzakonshme, vjen lajmi i keq për Xhakën

Shpërndaje lajmin

Ylli shqiptar, Granit Xhaka shkëlqeu ndaj Francës, duke u zgjedhur lojtari i ndeshjes.

Por, ai u ndëshkua me karton të verdhë dhe do të mungojë në çerekfinale ndaj Spanjës, shkruan albinfo.ch.

Ai u ndëshkua edhe ndaj Turqisë me karton të verdhë dhe më pas ndaj Francës. Kështu kapiteni do të mungojë ndaj spanjollëve.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *