Pas sulmeve ndaj Heidit, reagon Sara Gjordeni: Bëj durim!

0
Shpërndaje lajmin

Sherret dhe debatet në ‘BBV3’ janë ato që i kanë dhënë këtij formati më shumë shikueshmëri prej publikut.
Pothuajse të gjithë banorët janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin, e ndërsa së fundmi një vëmendje të një publiku mjaft të gjerë ka patur dhe ‘sulmi’ që Heidi ka marrë nga disa prej banorëve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri.
Lidhur me këtë ‘sulm’ ka reaguar dhe ish-banorja, Sara Gjordeni, e cila i ka dalë në mbrojtje Heidi.
Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj personale të Instagramit, duke ndarë momente të banorëve që i sulen Heidit, Sara thotë: “E vetmja gjë që i uroj Heidit është të bëjë durim dhe të mos marrë impulsiviteti siç mi erri mua sytë sepse s’kam aq vetëkontroll. Vajzat në këtë edicion janë bullizueset më të mëdha që ka parë historia e ekranit shqiptar dhe kjo video flet vetë. Jam e lumtur që përveç debatit me Françeskën, vetëm unë dhe Heidi nuk ofenduam kurrë në atë shtëpi as vendosëm epitete! #MeHeidin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *