April 15, 2021

Pas Vlorës e Lushnjes, FNSH “blindon” Elbasanin gjatë natës (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Pas qytetit të Vlorës, Lushnjes, FNSH ka ndërhyrë mbrëmjen e sotme edhe në Elbasan.

Mbrëmjen e sotme në Elbasan, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) janë duke kryer një sërë kontrollesh për zbatimin e planit të masave për zgjedhjet e 25 prillit.

Po ashtu synohet që përmes këtyre kontrolleve të bëhet e mundur kapja e personave në kërkim, si dhe parandalimi i ngjarjeve kriminale.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *