Përballë Oltës, Ronaldo eliminohet nga Big Brother VIP

Shpërndaje lajmin

Ronaldo Sharka është banori i radhës që ka lënë shtëpinë e Big Brother VIP Albania.
Moderatori i dha fund aventurës së tij disa javë pas fillimit të garës që ka pasur dinamika të shumta.
Bashkë me të në nominim ishin edhe Luizi, Olta, Efi dhe Kristi, të do të qëndrojnë akoma në shtëpi.
Po të njëjtët ishin në nominim edhe puntatën e kaluar, por për shkak të skualifikimit të Kejvinës, askush nuk e la shtëpinë. /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *