October 12, 2021

Përballja e radhës për Kosovën e Cyrihut

Shpërndaje lajmin

Skuadra më e suksesshme shqiptare në Zvicër, FC Kosova Zurich, të shtunën do të ketë përballjen e radhës në Ligën e Parë Inter-regjionale.

Skuadra kuqezi do të përballet me Langenthal, takim që zhvillohet të shtunën nga ora 16:00, shkruan albinfo.ch.

Kuqezinjtë kanë ftuar shikuesit për mbështetje, gjithmonë duke respektuar edhe masat anti-Covid, që janë në Zvicër.

Kosova Zurich ka pasur suksese në futbollin zviceran dhe me një organizim të mirëfilltë kërkon të rikthehet sërish me suksese.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *