Përballje spektakolare në gjysmëfinalet e Europa League

Shpërndaje lajmin

Janë mbyllur ndeshjet çerekfinale të Europa League dhe tashmë janë mësuar çiftet gjysmëfinale.

Manchester United që eliminoi Granadan do të përballet me Romën, ndërsa Arsenali që eliminoi Slavian e Pragës do të luajë me Villarrealin. /albeu.com/

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *