January 25, 2022

Perez në 2012: Mourinho i kishte thënë Ozilit se e dashura e tij kishte fjetur me të gjithë ekipin e Interit dhe Milanit (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Në Spanjë po vazhdon skandali i përgjimeve të presidentit të Real Madridit, Florentino Perezit.

Sot janë publikuar përgjimet e Perezit, ku dëgjohet duke folur për Jose Mourinhon dhe Florentino Perezin.

“Kur Ozil erdhi në Madrid, ai e la të dashurën e tij për një modele nga Milano, deri kur Mourinho it ha atij se modelja kishte kryer marrdhënie me gjithë ekipin e Interit dhe Milanit dhe po ashtu me stafin teknik të të dy ekipeve”, thuhet në përgjimet e fundit të Perezit.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *