Përfshihet nga flakët fabrika në autostradën Tiranë – Durrës, ministria e Brendshme bën thirrje të shmanget aksi rrugor

0
Shpërndaje lajmin

Një fabrikë bojërash është përfshirë nga flakët në autostradën Tiranë – Durrës, në afërsi të Maminasit.
Ministria e Brendshme bën thirrje që të shmanget kalimi i automjeteve në këtë aks rrugor.
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikëset.
Njoftim për Mediat:
Një zjarr i madh ka përfshirë një fabrikë bojrash në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit.
Ministria e Brendshme bën thirrje të shmanget kalimi i automjeteve në autostradën Tiranë-Durrës-Tiranë.
Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe zjarrfikset./
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *