Përfshihet nga flakët Piramida në Tiranë

Share

Ambientet e Piramidës tek bulevardi ”Dëshmorët e Kombit” janë përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme.

Ebde nuk dihet se çfarë e ka shkaktuar zjarrin por zjarrfikëset kanë shkuar menjëherë në vendngjarje.

Nga zjarri mësohet se ka pasur vetëm dëme materiale.

Më datë 21.11.2020, rreth orës 18:15, në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ka rënë zjarr në ambientet e Piramidës, ku ka vetëm dëme materiale.

Sherbimet e zjarrfikseve ndodhen në vendngjarje dhe bënë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit”, thuhet në njoftimin e policisë./CNA.al


Share

Komente