Përfundon ndeshja e vetme në Ligën e Dytë të Kosovës

Share

Dukagjini dhe Rilindja u takuan sot në kuadër të xhiros së 12 në Ligën e dytë të Kosovë në futboll.

Skuadra e Dukagjini ka arritur ta mposht Rilindjën me rezultatin final në 2:1.

Pas kësaj fitore Dukagjini i largohet rrezikut dhe ngritet në pozitën e tetë me 16 pikë. Ndërsa, Rilindja vetëm i vështirëson punët më shumë vetës, teksa gjendet në pozitën e 11-të me vetëm gjashtë pikë duke rrezikuar seriozisht rënien në Ligën e Tretë.

Nesër në Ligën e Dytë do të zhvillohen tri ndeshje më fillim nga ora 13:00.

Screenshot 4 8

The post Përfundon ndeshja e vetme në Ligën e Dytë të Kosovës appeared first on Arbresh.info.


Share

Komente