Përfundon pjesa e parë/ Ibra fluturon Milanin në krye, suedezi gozhdon Napolin me një supergol (Video)

Share

Përfundon pjesa e parë e javës së 9 në Serinë A.

Suersfida Napoli-Milan është mbyllur me fitoren e kuqezinjve në shifrat 0-1. Zlatan Ibrahimoviç ndezi takimin me një supergol në minutën e 20.

Një krosim perfekt nga Teo Hernandez dhe Ibra devijoi aty ku duhet, duke kaluar edhe Kulibali.


Share

Komente