Përfundon pjesa e parë/ Liverpuli reziston vetëm 145 sekonda, Evertoni ndëshkon skuadrën e Jurgen Klop (Video)

Share

Përfundon pjesa e parë e javës së 25 në Premier Ligë. Derbi i Merseyside mes Liverpulit dhe Evertoni është mbyllur me fitoren e këtyre të fundit me rezultatin 0-1.

Skuadra e Jurgen Klop rezistoi vetëm 145 sekonda. Riçarlison mposhti portierin Alison, me brazilianin që i shpëtoi mbulimit të mbrojtjes së Liverpulit.

Everton konfirmon formën jo të mirë që po kalojnë “Të Kuqtë”.


Share

Komente