Përpiquni të mos qani: Irkenci dhe Kanita na thyen zemrën me këngën e re (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Irkenc Hyka dhe Kanita kanë publikuar pak orë më parë bashkëpunimin e tyre të titulluar “Afër dhe larg”.
Teksti është shkruar nga Olsi Bylyku dhe ka si tematikë një dashuri të humbur. “Si të ndjej kur s’të prek, zgjohem çdo ditë pa jetë, me besu që nuk je, s’është e lehtë. Lamtumirë shpirti im, të kam dasht dhe të du, dhe pse sot jam dorëzu”, është një pjesë e tij.
Kënga përcjell shumë emocion dhe është pritur shumë mirë nga publiku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *