Pesë të ndaluarit për inceneratorin e Fierit mbeten në burg, gjashtë të tjerët në ‘arrati’

Shpërndaje lajmin

Pesë të arresuarit dy ditë më parë për aferën e inceneratorit të Fierit, u njohën të premten më 18 nëntor në Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar me akuzat e ngritura ndaj tyre dhe masën e sigurisë. Gjyqtarja Irena Gjoka vendosi vazhdimin e masës së sigurimit personal “arrest […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *