Plagosi gruan dhe kërcënoi me thikë policinë, momenti kur 46-vjeçari qëllohet për vdekje (VIDEO)

0
Shpërndaje lajmin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur Nju Jork gjatë një feste familjare më 8 Mars, 46-vjeçarin Dzhamsed Nematov, goditi bashkëshorten e tij me mjet prerës si dhe kishte sulmuar policinë.
Departamenti i Policisë së Nju Jorkut, ka publikuar pamjet nga kamerat e trupit të policëve që hapën zjarr dhe vranë 46-vjeçarin Dzhamsed Nematov.

Në video, Nematov mund të shihet duke mbajtur një thikë në dorën e djathtë dhe duke lëvizur kërcënues drejt oficerëve të policisë që ishin informuar për incidentin e përgjakshëm në një apartament në Queens.
Siç dëgjohet, policia i ka bërtitur vazhdimisht 46-vjeçarit që të lëshonte thikën 30 cm të gjatë dhe pasi nuk iu bind urdhirt, në fund e qëlluan disa herë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *