January 19, 2022

Plagosje me armë zjarri në Vlorë

Shpërndaje lajmin

Një person në Vlorë është paraqitur në spital me plagë të marra nga armë zjarri. Policia bën me dije se i plagosuri, E.B,. 38 vjeç ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Shkaqet e plagosjes janë ende të paqarta, ndërsa hetimet për zbardhjen e ngjarjes kanë nisur.

Njoftimi i policisë:

Më datë 29.05.2021, rreth orës 23:30, në spitalin e Vlorës, ka shkuar i plagosur dyshohet me armë zjarri në rrethana ende të paqarta, shtetasi E. B, 38 vjeç, banues në fshatin Kaninë, Vlorë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes./albeu.com


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *