Plagosje me thikë në Durrës, përfundon në spital 45-vjeçari

Shpërndaje lajmin

Një plagosje me thikë ka ndodhur në afërsi të stacionit të trenit në Durrës.
I plagosuri mësohet të jetë rreth moshës 45 vjeç dhe është dërguar në spital pvr të marrë kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Sipas BalkanWeb,  personi i plagosur është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa mësohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti.
Policia ka nisur hetimet për të zbardhur arsyet e konfliktit. /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *