Plagosje me thikë në Korçë, dyshimet e para

0
Shpërndaje lajmin

Plagosje me thikë në unazën e qytetit.
Sipas informacioneve paraprake, konflikti mes dy personave ka degraduar në përdorimin e thikës nga njëri prej tyre. Një 70 vjeçar ka goditur me thikë në këmbë, një 45 vjeçar.
Shkak i konfliktit dyshohet se është për pronë (toka bujqësore). I dëmtuari është në spitalin e Korçës , ku po merr mjekim dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *