October 28, 2021

Plas sherri në Krujë, plagoset me thikë 29 vjeçari

Shpërndaje lajmin

Një konflikt i çastit ka ndodhur ditën e sotme në Krujë ku dy persona konfliktuar fizikisht për motive të dobëta.

Nga sherri ka mbetur i plagosur shtetasi N. H., 29 vjeç i cili është nën kujdesin e mjekëve dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa gurpi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes, gjersa është arrestuar shtetasi M.B.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *